top of page
< Back

XII Niedziela Zwykła

19.06.2022

XII Niedziela Zwykła

1. Obchodzimy dzisiaj 12 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

2. Zapraszam bardzo serdecznie na Msze św. codzienne, bądź o godz. 8:00, bądź o godz. 17:00 połączoną z nabożeństwem czerwcowym.

3. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie i przebieg Uroczystości Bożego Ciała.

4. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Na zakończenie Oktawy w najbliższy czwartek przynosimy na Msze św. wianuszki z kwiatów do poświęcenia.

5. W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8:00 i o 17:00. Zapraszam bardzo serdecznie do wspólnego świętowania.

6. Z racji na przypadającą Uroczystość NSPJ w piątek 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia św. Jana chrzciciela przesunięta jest na czwartek 23 czerwca.

7. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Zdunek kawaler zamieszkały na Bystrzy i Iwona Gąska panna zamieszkała w Wilamowie Zapowiedź trzecia

8. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 200 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 67 760 zł i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowania. Jeżeli ktoś chciałby złożyć na ten cel swoją ofiarę jest możliwość przekazania darowizny i odliczenia jej od podatku. Na stoliku w kruchcie są karteczki z informacją i numerem konta parafii.

9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, Specjalne Wydanie Gościa, oraz nowy numer Małego Gościa, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

bottom of page