top of page
< Back

XII Niedziela Zwykła

15.06.2023

XII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Dwunastą Niedzielę Zwykłą.

2. Zapraszam w ciągu tygodnia na Msze św. o godz. 17:00 z Litanią do NSPJ.

3. Chciałbym podziękować za liczną obecność na Mszy św. na zakończenia roku szkolnego. Dziękuję nauczycielom i rodzicom, dzieciom i młodzieży szkolnej za wspólny udział w tej uroczystości.

4. W tym tygodniu w najbliższą sobotę 1 lipca będziemy obchodzili Parafialne Uroczystości Odpustowe podczas Mszy św. o godz. 12:00. Msza św. będzie połączona z litanią do NMP oraz procesją eucharystyczną. Zwracam się do naszych parafian z ogromną prośbą o pomoc w przygotowaniu tej uroczystości. Bardzo proszą o pomoc w przygotowaniu potraw, ciast, oraz o pomoc przy obsłudze kapłanów na plebanii którzy przybędą na te uroczystości. Oczywiście proszę o liczny udział w tych naszych uroczystościach.

5. W związku z Uroczystościami Odpustowymi w najbliższa sobotę nie będzie Nabożeństwa Wynagradzającego zapraszam za to na Mszę św. odpustową.

6. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne, a o godz. 10:30 procesja eucharystyczna. O godz. 10:00 zapraszamy na wspólny z Matkami Różańcowymi różaniec. Zapraszam także dzieci pierwszokomunijne w swoich odświętnych strojach na Mszę św. o godz. 10:30.

7. Uwaga od następnej niedzieli zmiana porządku Mszy św. niedzielnych. W miesiącach lipiec i sierpień Msze sw. w niedzielę o godz. 8:00, 10:30 i o 18:30.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

bottom of page