top of page
< Back

Trzecia Niedziela Zwykła

22.01.2023

Trzecia Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Trzecią Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Trwa Kolęda - wizyta duszpasterska. Dziękuję mieszkańcom, których odwiedzałem w minionym tygodniu za serdeczne przyjęcie kapłana w swoich domach i za wszelkie dowody życzliwości i wsparcia. W tym tygodniu dobiegnie końca wizyta duszpasterska. W tym tygodniu będą jeszcze odwiedzani mieszkańcy:

- Niedziela (22.01) od godz. 14:00, Szklarnia, Jagienki, Spychowski Piec

- Poniedziałek (23.01) od godz. 10:00 Połom, Juranda 1,

- Wtorek (24.01) od godz. 10:00 Myśliwska blok 11, Niedźwiedzi Kąt

I to będzie ostatni dzień naszych programowych wizyt duszpasterskich. Jeżeli jakaś rodzina nie gościła jeszcze kapłana u siebie, a chciałaby się spotkać, bardzo proszę o indywidualne ustalenie kolędy.

3. Jeszcze raz chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w miniony czwartek przybyli na Mszę św., aby się modlić w mojej intencji. Bardzo serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę, za złożone życzenia oraz za wszelkie dowody życzliwości. Serdeczne dziękuję.

4. W związku z zamiarem wpisu naszych witraży do rejestru zabytków zostały wykonane badania oraz opracowania białych kart ewidencyjnych, dokonanie inwentaryzacji oraz opracowanie projektu konserwatorskiego tychże okien. Całkowity koszt tych opracowań wyniósł 4 500 zł.

5. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego (w cenie 10 zł) i Mały Gość (w cenie 7 zł), na stoliku za ławkami.

6. Msze św. w Poniedziałek i w Sobotę o godz. 17:00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 8:00

bottom of page