top of page
< Back

Piąta Niedziela Zwykła

5.02.2023

Piąta Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Piątą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Dzisiaj przeżywamy także Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za Dar Eucharystii. Podczas każdej Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nabożeństwo Adoracyjne. (10:30) Dziękuję bardzo serdecznie dzieciom pierwszokomunijnym za przybycie na dzisiejszą Msze św. w swoich odświętnych albach. Również dziękuję rodzicom tych dzieci za to, że o tym pamiętają.

3. Wczoraj zostały usunięte z kościoła dekoracje bożonarodzeniowe. Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy poświecili swój czas i zaangażowali się w te prace porządkujące nasz kościół.

4. W najbliższa sobotę 11 lutego we Wspomnienie NMP z Lourdes będziemy obchodzili Światowy Dzień Chorych. W związku z tym bardzo serdecznie zapraszam na Msze św. w intencji starszych, chorych i cierpiących z naszej parafii na godz. 12:00. Msza św. będzie połączona z Sakramentem Namaszczenia Chorych. (Sakrament chorych można przyjmować wielokrotnie). Poprosimy również osobę, która opala kościół o napalenie w tym dniu, aby chorzy nie musieli przebywać w zimnym kościele.

5. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego (w cenie 10 zł) i Mały Gość (w cenie 7 zł), na stoliku za ławkami.

bottom of page