top of page
< Back

5 Niedziela Wielkanocna

15.05.2022

5 Niedziela Wielkanocna

1. Obchodzimy dzisiaj Piątą Niedzielę Wielkanocną.

2. W związku z przeżywanym miesiącem majem nabożeństwa majowe po Mszy św. codziennej o godz. 17:00.

3. Za tydzień w niedzielę 22 maja będziemy w naszej parafii obchodzili Uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Ośmioro dzieci z naszej parafii po raz pierwszy w życiu przyjmie Chrystusa Eucharystycznego do swojego serca. Otoczmy te dzieci i ich rodziny naszą gorącą modlitwą. W związku z tym w najbliższa niedziele zmiana porządku Mszy św. Będą one odprawiane: o godz. 8:00, Pierwszokomunijna o 10:00 i o godz. 12:00.

4. W związku z Uroczystością Pierwszej Komunii Świętej Pierwsza Spowiedź dzieci będzie miała miejsce w najbliższa sobotę o godz. 9:00. Również ze spowiedzi będą mogli skorzystać rodzice oraz członkowie rodzin tych dzieci.

5. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 350 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 65 160 zł i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowania. Jeżeli ktoś chciałby złożyć na ten cel swoją ofiarę jest możliwość przekazania darowizny i odliczenia jej od podatku. Na stoliku w kruchcie są karteczki z informacją i numerem konta parafii.

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość, a także inne materiały religijne do wzięcia z tyłu kościoła na stoliku za ławkami.

7. 19 maja o godz. 11:30 w przychodni w Spychowie odbędą się odpłatne badania USG przepływów szyjnych, kończyn dolnych, tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi, oraz echo serca. Szczegóły na plakacie w gablocie.

bottom of page