< Back

4 Niedziela Zwykła

30.01.2022

4 Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy Czwartą Niedzielę Okresu Zwykłego.

2. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 5 200 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 50 050 zł. i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji. Jest możliwość przekazania darowizny na Kościół i odliczenia jej od podatku. Karteczki ze szczegółową informacją oraz nr konta znajdują się na stoliku przy wejściu do kościoła.

3. W minionym tygodniu została zakończona wizyta kolędowa. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy z życzliwością przyjmowali kapłana w swoim domu.

4. W najbliższa środę będziemy obchodzili Uroczystość Ofiarowania Pańskiego Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu o godz. 8:00, 10:30 i o 17:00. Przychodzimy z gromnicami do poświęcenia. Taca w tym dni przeznaczona jest na żeńskie klasztory klauzurowe.

5. Po Uroczystości Matki Boskiej Gromnicznej bardzo proszę rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii o uprzątnięcie dekoracji bożonarodzeniowych. Datę proszę ustalić między sobą.

6. W piątek Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30, w czasie adoracji okazja do spowiedzi. O 17:00 Litania do Serca Pana Jezusa i Msza św. Przypominam o tym dniu dzieciom pierwszokomunijnym, które obchodzą Pierwsze Piątki Miesiąca, a także młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, dla której obecność w tym dniu na Mszy św. i przyjęcie sakramentów jest obowiązkową formą przygotowania.

7. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 nabożeństwo wynagradzające.

8. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Podczas każdej Mszy św. nabożeństwo adoracyjne. Zapraszam Dzieci pierwszokomunijne w odświętnych albach na Mszę się o godz. 10:30. O godz. 10:00 Różaniec Matek Różańcowych.

9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość, również inne materiały religijne do wzięcia na ławie przy pianinie.