top of page
< Back

4 Niedziela Wielkanocna

8.05.2022

4 Niedziela Wielkanocna

1. Obchodzimy dzisiaj Czwartą Niedzielę Wielkanocną, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza. Dziękując w tym dniu za powołania modlimy się i prosimy Dobrego Boga o nowe liczne i dobre powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego.

2. Cały rozpoczynający się tydzień jest czasem szczególnej naszej modlitwy i tej wspólnotowej i tej osobistej w intencji powołań, do czego bardzo serdecznie zachęcam.

3. W związku z przeżywanym miesiącem majem nabożeństwa majowe po Mszy św. codziennej o godz. 17:00. Z wyjątkiem środy i soboty. W te dni nabożeństwo majowe po Mszy św. porannej o godz. 8:00.

4. Trwa kampania zbiórki środków na dezynsekcję. W minionym tygodniu wpłynęło 1 810 zł. Do tej pory zebrano na ten cel 64 810 zł i 2000 Euro. Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowania. Jeżeli ktoś chciałby złożyć na ten cel swoją ofiarę jest możliwość przekazania darowizny i odliczenia jej od podatku. Na stoliku w kruchcie są karteczki z informacją i numerem konta parafii.

5. Zapowiedzi Przedślubne: Anna Wojciechowska, Maksymilian Stopka oboje zamieszkali w Ostrołęce Zapowiedź Trzecia

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość, a także inne materiały religijne do wzięcia z tyłu kościoła na stoliku za ławkami.

7. 19 maja o godz. 11:30 w przychodni odbędą się odpłatne badania USG przepływów szyjnych, kończyn dolnych, tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Szczegóły na plakacie w gablocie.

bottom of page