top of page
< Back

11 Niedziela Zwykła

18.06.2023

11 Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Jedenastą Niedzielę Zwykłą.

2. Zapraszam w ciągu tygodnia na Msze św. o godz. 17:00 z Litanią do NSPJ.

3. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy wiernie uczestniczyli we Mszy św. i procesji w czasie trwania Oktawy Bożego Ciała

4. W tym tygodniu w najbliższy piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Bardzo serdecznie zapraszam zarówno dzieci, młodzież, rodziców oraz nauczycieli na Mszę św. o godz. 9:00. Pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty.

5. Co prawda to jeszcze dwa tygodnie, gdyż nasze Uroczystości Odpustowe w tym roku będziemy obchodzili 1 lipca w sobotę podczas Mszy św. o godz. 12:00. Już dzisiaj zwracam się do naszych parafian z ogromną prośbą o pomoc w przygotowaniu tej uroczystości. Zawsze proszę o przygotowanie potraw oraz o pomoc przy obsłudze kapłanów na plebanii którzy przybędą na te uroczystości.

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość, a także inne materiały religijne do wzięcia ze stolika z tyłu kościoła za ławkami.

7. Intencje Mszalne oraz porządek Mszy św. W tym tygodniu. Msze św. będą odbywały się w kościele.

bottom of page